Dla kogo | Polski Eko Chmiel

Odbiorcy spółki

– Wieloletnia kontraktacja chmielu i pomoc w rozwoju plantacji.
– Najnowocześniejsze konstrukcje chmielników.
– Bioremediacja istniejących plantacji bez przerw w produkcji.
– Technologie nawadniania, nawożenia i monitoringu plantacji.

Technologia konstrukcji najnowocześniejszych chmielników na świecie z zastosowaniem całkowicie nowej konstrukcji nośnej chmielnika opartej na słupach kompozytowych oraz wykorzystaniem automatycznego systemu monitoringu parametrów przyrodniczych, który będzie wspomagał plantatora w zarządzaniu uprawą. Całość produkcji będzie prowadzona wg ściśle określonych procedur zapewniających najwyższą jakość produktu, a system monitoringu plantacji pozwala na kontrolę uprawy w okresie wegetacji i zapobieganie rozwojowi zagrożeń naturalnych takich jak różne patogeny. Możemy też poddać skażone grunty bioremediacji i umożliwić plantatorom produkcję czystego chmielu. Ofertę na system kompozytowych konstrukcji chmielnika znajdziesz tutaj.

Na świecie obserwujemy wyraźny trend do większego chmielenia piwa oraz chmielenia na zimno, plantacje dostarczające chmiel bardzo wysokiej jakości i w odmianach poszukiwanych przez szybko rozwijający się rynek piwa premium (dla browarów regionalnych i  rzemieślniczych) będą bardzo poszukiwanym dostawcą. Dostarczamy najwyższej jakości chmiel z wyselekcjonowanych odmian odpowiadających na aktualne zapotrzebowanie rynku, wolny od rakotwórczego kreozotu i nadmiernej ilości chemii rolniczej (w tym środków ochrony roślin). 

Nie zapominamy o najszybciej rosnącej kategorii napojów, czyli o piwach bezalkoholowych. Nasza oferta i misja idealnie trafiają w specyfikę tego segmentu rynku – napoje chmielowe bezalkoholowe mogą również pić nasze dzieci. Do chmielenia piw bezalkoholowych powinniśmy używać wyłącznie najlepszego i najczystszego chmielu.

Prawdopodobnie jeszcze nikt nie dbał tak o rozwój rynku browarów, jak my 😉

Ekstrakty z chmielu. Lecznicze działanie związków zawartych w chmielu (nie wszystkie zostały do dzisiaj zbadane i wykorzystane, zatem potencjał jest ogromny) może przynieść poprawę jakości życia i zdrowia co drugiego Polaka. Chmiel pomaga w coraz powszechniejszych chorobach cywilizacyjnych wykazując działanie uspokajające, bardzo dużą skuteczność w obniżaniu cholesterolu i leczeniu miażdżycy oraz cukrzycy, problemach skóry i problemach menopauzalnych. Ksantohumol pozyskiwany z chmielu jest już stosowany przez producentów kosmetyków ze względu na swoje szerokie działanie łagodzące i antyoksydacyjne.

Pojawiły się pytania?

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego pod przyciskiem poniżej.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter