Dla kogo | Polski Eko Chmiel

Odbiorcy spółki

 

– Wieloletnia kontraktacja chmielu i pomoc w rozwoju plantacji.
– Najnowocześniejsze konstrukcje chmielników.
– Bioremediacja istniejących plantacji bez przerw w produkcji.
– Technologie nawadniania, nawożenia i monitoringu plantacji.

Technologia konstrukcji najnowocześniejszych chmielników na świecie z zastosowaniem całkowicie nowej konstrukcji nośnej chmielnika opartej na słupach kompozytowych oraz wykorzystaniem automatycznego systemu monitoringu parametrów przyrodniczych, który będzie wspomagał plantatora w zarządzaniu uprawą. Całość produkcji będzie prowadzona wg ściśle określonych procedur zapewniających najwyższą jakość produktu, a system monitoringu plantacji pozwala na kontrolę uprawy w okresie wegetacji i zapobieganie rozwojowi zagrożeń naturalnych takich jak różne patogeny. Możemy też poddać skażone grunty bioremediacji i umożliwić plantatorom produkcję czystego chmielu.

Na świecie obserwujemy wyraźny trend do większego chmielenia piwa oraz chmielenia na zimno, plantacje dostarczające chmiel bardzo wysokiej jakości i w odmianach poszukiwanych przez szybko rozwijający się rynek piwa premium (dla browarów regionalnych i  rzemieślniczych) będą bardzo poszukiwanym dostawcą. Dostarczamy najwyższej jakości chmiel z wyselekcjonowanych odmian odpowiadających na aktualne zapotrzebowanie rynku, wolny od rakotwórczego kreozotu i nadmiernej ilości chemii rolniczej (w tym środków ochrony roślin). 

Nie zapominamy o najszybciej rosnącej kategorii napojów, czyli o piwach bezalkoholowych. Nasza oferta i misja idealnie trafiają w specyfikę tego segmentu rynku – napoje chmielowe bezalkoholowe mogą również pić nasze dzieci. Do chmielenia piw bezalkoholowych powinniśmy używać wyłącznie najlepszego i najczystszego chmielu.

Prawdopodobnie jeszcze nikt nie dbał tak o rozwój rynku browarów, jak my 😉

Ekstrakty z chmielu. Lecznicze działanie związków zawartych w chmielu (nie wszystkie zostały do dzisiaj zbadane i wykorzystane, zatem potencjał jest ogromny) może przynieść poprawę jakości życia i zdrowia co drugiego Polaka. Chmiel pomaga w coraz powszechniejszych chorobach cywilizacyjnych wykazując działanie uspokajające, bardzo dużą skuteczność w obniżaniu cholesterolu i leczeniu miażdżycy oraz cukrzycy, problemach skóry i problemach menopauzalnych. Ksantohumol pozyskiwany z chmielu jest już stosowany przez producentów kosmetyków ze względu na swoje szerokie działanie łagodzące i antyoksydacyjne.

Pojawiły się pytania?

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego pod przyciskiem poniżej.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter